11 důvodů proč stavět s námi

11 důvodů PROČ STAVĚT S NÁMI, aneb jak ušetřit peníze a vyhnout se problémům

Pošlete-li nám dobře zpracovaný projekt s výkazem výměr a stavebním povolením nebo ohláškou rádi Vám na naše náklady zpracujeme cenovou nabídku základové desky, kterou Vám zašleme do 48 hodin zpět, abyste ji mohli porovnat s naší konkurencí.

hodiny

(Nabídka do 48 h neobsahuje připojení inženýrských sítí. Toto doplnění obvykle trvá o trošku déle a to jen z důvodu, že jej musí vytvořit kvalifikovaný přípravář z oboru elektro a vodo-topo-plyn. U nekompletních a chybných poptávek se lhůta smí na nezbytně nutnou dobu prodloužit. Děkujeme za pochopení.)

Druhý důvod

Pokud Vám konkurence nabídne levnější variantu, jejich nabídku s Vámi projdeme a pomůžeme Vám vyhodnotit případné rozdíly. Některé nabídky vykazují značné nesrovnalosti a vady a díky této službě je dokážete snadno odhalit. Konečné rozhodnutí je pak pouze na Vás.

vyhodnocení stavebních materiálů

Třetí důvod

Po objednání provedeme zdarma prohlídku staveniště a ukážeme Vám způsob, jak na stavbě rodinného domu za 3 500 000 Kč můžete ušetřit klidně i 125 000 Kč, aniž by jste se museli o cokoli starat.

levná základová deska

Čtvrtý důvod

Na rozdíl od spousty ostatních konkurenčních firem chápeme, že čas je drahý a nevratný.

Většina našich klientů pracuje, nebo má svoji rodinu s malými dětmi. U nás jsme to vyřešili tak, že není nutné přizpůsobovat se naší otevírací a pracovní době. Naopak! U dobrých klientů se my přizpůsobíme Vám. A to, jak v čase, tak i místě. Nedělá nám problém sejít se s Vámi po pracovní době, ve večerních hodinách, o víkendu a státních svátcích.

Přizpůsobíme se Vám i Vašim dětem

S dětmi můžete přijet za námi, nebo můžeme přijet my blíže k Vám. Při návštěvě Vás usadíme na sedací soupravu, nabídneme kávu, čaj nebo jinou pochutinu a dětem zajistíme zábavu prostřednictvím hraček. Můžeme se tak věnovat stavebním záležitostem, aniž bychom nechávali děti čekat v autě, či si sháněli hlídání.

Pátý důvod

Navrhneme Vám případně výhodnější řešení stavby základové desky a dohodneme si pevný termín ukončení stavby základové desky. (Pokud bychom termín přesáhli byť jen o jediný den budeme se sami penalizovat smluvní pokutou.)

lepší řešení stavby od M Donné

Šestý důvod

S výstavbou přebíráme také odpovědnost za případné škody Vám na stavbě vzniklé. Abychom Vám mohli garantovat 100% bezpečnost výstavby, přebíráme na sebe rizika, která ze stavby plynou. Krytí jednoho rizika na stavbě činní až 20 miliónů Kč za jednotlivou škodu. Toto časem osvědčené krytí se stalo unikátní a prvotřídní službou poskytovanou našim klientům.

pojištění1

Pro klienty stavící zbylou část domu svépomocí, máme zcela ojedinělé řešení: „Krytí případných škod, při požádání až na jeden rok ZDARMA. „ Klientům, kteří se s námi rozhodnou pokračovat dále ve výstavbě, dáváme tuto výhodu ZDARMA PO CELOU DOBU stavby rodinného domu.

Sedmý důvod

Během výstavby je Vám k dispozici 24 hodin denně zodpovědný pracovník, který je připraven zkonzultovat jakýkoliv Váš návrh, který Vás v průběhu stavby napadne. Zakreslí jej do plánů a provede též jeho rychlou realizaci.

hodiny2

Osmý důvod

Na rozdíl od mnoha konkurenčních firem můžete vědět, že o Vás pečuje projektant, statik, betonář a autorizovaný inženýr.

autorizovaný inženýr

Devátý důvod

V průběhu stavby je z hlediska kvality základová deska kontrolována čtyřmi stupni nezávislé kontroly.

kontrola základové desky

Prvním stupněm kontroly kvality se stává stavbyvedoucí nebo hlavní stavební mistr. Inženýr, který pečlivě kontroluje pracovní postupy stavebníků při výstavbě základových pasů a výstavbě základové desky.

kontrol manažerem kvality

Druhým stupněm kontroly kvality je manažer kvality, který ve svém popisu práce prověřuje kvalitu použitých materiálů, kvalitu odváděných prací a dodržování pracovních postupů, jež jsou všechny součástí nejpřísnějších systémů:

  • managementu řízení kvality dle normy ISO 9001:2009
  • ochrany životního prostředí dle Evropské normy ISO 14001:2005
  • bezpečnosti práce HSMS dle normy OHSAS 18001:2008

Třetím stupněm kontroly je ředitel firmy. Ředitel firmy je vždy na Vaší straně. Je Vám neustále k dispozici a připraven řešit jakékoliv Vaše přání. Účastní se výstupní kontroly a dává svolení k předání základové desky našim klientům.

Posledním, a to čtvrtým stupněm kontroly jste právě Vy, naši zákazníci.

Slibujeme Vám, že pokud se Vám podaří najít během stavby základové desky nekvalitně provedenou práci nebo snad nevhodně zvolený stavební materiál pro konkrétní část stavby, vyplatíme Vám 500 Kč jako odměnu za vnímavost a pozornost.

500 Kč pro VásA to stojí za hledání ne?

Desátý důvod

Před skončením stavby základové desky s Vámi průběh výstavby zkontrolujeme a provedeme případné úpravy dle Vašich připomínek.

splnění všech bodů

Jedenáctý důvod

Na závěr zajistíme dle požadavku prověření základové desky soudním znalcem a dodáme Vám všechny podklady nutné k tomu, abyste mohli zkolaudovat svůj dům a bydlet co nejdříve.

prověření stavby soudním znalcem

Informujte se u nás jak taková výstavba vypadá a kolik ušetříte. Nebo si rovnou objednejte nevýhodnější základovou desku na jižní Moravě s krytím všech rizik!