Jak přistoupit k projektování základové desky?

Projektování základové desky nebo rovnou celého domu?

Představujeme Vám jedinečnou možnost projektování základové desky na míru zkušeným projektantem, který se může pyšnit postavením několika desítek základových desek pro zděné domy a dřevostavby. Zkušenosti tedy čerpá přímo z toho co vidí, setkal se už s mnoha projekty a řešeními požadované jak projektem tak i TDI.

Schválně, kolik znáte projektantů které postavili více jak 100 základových desek v terénu a ne pouze od rýsovacího prkna?

Betonová základová deska

Tato základová deska pro zděný rodinný dům vznikla za 6 dní poctivé práce.

Každodenně se setkáváme s projekty, které nesouhlasí s ostatními výkresy projektu, nebo jsou navrženy nesmyslně a nelze podle nich základovou desku kvalitně postavit. Nedávno jsme se také setkali s projektem základové desky, který zpracovával projektant o němž se všeobecně v odborné veřejnosti tvrdí, že nejlepším činem, který by mohl udělat by bylo odevzdat kulaté razítko.

My na rozdíl od jiných projektujeme základové desky s konzultací statika a je-li potřeba provádíme i hydrogeologický průzkum a měření radonu. V 1. jihomoravské stavební si můžete být jisti, že Váš dům bude stát na pořádných vyhovujících základech. Také Vás nebude ohrožovat míra radonu, izolaci vždy navrhujeme tu nejlepší, která vždy přesahuje nejnižší odolnost naměřené hodnoty.

Obrovskou výhodou je projektování základové desky do určité ceny. Služba se osvědčí tam, kde není peněz nazbyt a potřebujeme stavět. Tuto službu Vám představí blíže náš projektant při prvním setkání.

Projektování základové desky pro dřevostavbu?

Projektování základové desky pro dřevostavbu je výbornou možností jak ušetřit cenu za projekt a nechat si rovnou s projektem vypracovat cenovou nabídku na základovou desku. Při využití naší nabídky Vám cenu za projekt odečteme z ceny díla  a vy ji tak máte zcela ZDARMA.

Pro navázání spolupráce v případě projektu využijte kontaktního formuláře a do políčka předmět vepište: projekt

Pokud Vám informace o projektování nepomohly a hledáte spíše zpracování výkazu výměr a informace o něm, využijte tohoto odkazu a zjistěte:

  • v čem jevýkaz výměr dobrý
  • a jak Vám může pomoci při srovnání nabídek nebo
  • při nákupu stavebních materiálů

více se dozvíte v příspěvku: Kvalitní výkaz výměr, aneb nikdo Vás už neošidí!