Reference

Základová deska pro zděné rodinné domy

Základové desky na klíč stavíme pro všechny typy rodinných domů a to po celém území Jihomoravského Kraje a jižní částí Vysočiny. Na požádání jsme ochotni vyjet k výstavbě po celém území České republiky, nevíce však Olomoucka, Prahy nebo třeba Znojemska.

základová deska rd3

Čerstvě vybetonovaná základová deska Brno

Našimi klienty jsou rodiny, které chtějí rychle a kvalitně bydlet. Klientům poskytujeme poradenské služby během celé výstavby rodinného domu, pomáháme s nákupem stavebních materiálů a doporučujeme vhodné dodavatele na jednotlivé části. Těm klientům kteří chtějí mít dům bez starostí za velmi rozumnou cenu, nabízíme stavbu ve zcela ojedinělém programu Stavba all inclusive.

74% našich klientů s námi dále zůstává a realizujeme společně stavbu celého domu.

Základová deska pro DŘEVOSTAVBY

zd drev1

Základová deska pro dřevostavbu rodinného tesařství Halm

Základové desky pro dřevostavby stavíme již od počátku naší existence. Stavíme základové desky pro většinu firem budující dřevostavby například RD Rýmařov nebo Haas Fertigbau.  Naše projekční kancelář také projektuje celé individuální dřevostavby na klíč. Celá četa tesařů je připravena splnit jakouli dřevěnou stavbu. Nejsme prodejcem žádné konkrétní technologie, a proto si můžeme dovolit volit mezi různými výrobci a zachovávat 100% kvalitu našich staveb. Základová deska od nás je naprosto kompatibilní pro všechny dřevostavby.

Za období 2012-2014 neevidujeme jediného nespokojeného klienta s naší základovou deskou.

Základová deska pro prefabrikované garáže

Základové desky pro prefabrikované garáže umíme rychle, levně a velmi kvalitně. Pro zájemce jsme schopni dodávat celou garáž, včetně:

základové desky pro prefabrikované garíže

Základové desky pro prefabrikované garáže ve městě Hustopeče

  • betonové skořepiny
  • garážových vrat
  • elektro instalace.

Jsme schopni dodávat až 40 ks základových desek za měsíc. Tato služba je velmi ceněna městy, které chtějí rychle budovat kryté stání pro své obyvatele. Min. 32 ks garáží od nás stojí ve městě Hustopeče, čímž jsme se v tomto kraji stali největším dodavatelem těchto desek.

Základová deska pro chladírenskou techniku a jiný průmysl

Základová deska pro chladící kontajner Dánské společnosti Christian Hansen

Základová deska pro chladící kontejner dánské společnosti Christian Hansen

Stavíme všechny druhy základových desek pro všechna možná zařízení. Naše základové desky se díky nulovému počtu reklamací osvědčili i v chladírenském průmyslu, kdy nesou těžké chladící kontejnery.

Před výstavbou základové desky necháváme vždy projekt prostudovat naším statikem. Náš statik umí projekty upravit tak, aby odpovídaly potřebám zákazníků. Někdy však nedokáže vyhovět zákazníkům natolik, aby zhoršil potřebnou statiku stavby. V takovém případě odstupuje od výstavby také 1. jihomoravská stavební.

Základové desky a základy pro jeřáby a jeřábové dráhy

základ pod jeřábPostavili jsme už různé základy a základové patky pro jeřáby a jeřábové dráhy. Není problém zřídit takový základ i uvnitř výrobní haly za provozu.

Umíme zhotovit i jeřábovou dráhu pro vnitrofiremní a pásovou přepravu.