Základová deska a hrubá stavba od jednoho dodavatele

Máte základovou desku nebo počítáte s její stavbou profi firmou a přemýšlíte, jestli zvládnete sami postavit hrubou stavbu? Jste připraveni na všechny komplikace, více práce, náklady navíc, a hlavně nervy a bezesné noci, jestli vše opravdu zvládnete? Rádi vám od těchto problémů pomůžeme. Využijte výhod, které vám přinese stavba základové desky a hrubé stavby od jednoho dodavatele. Kromě základové desky vám postavíme i hrubou stavbu – v rozsahu, v jakém si určíte a přesně podle vašich představ a požadavků.

Proč s námi stavět současně základovou desku a hrubou stavbu?

Pokud budete základovou desku a současně i hrubou stavbu realizovat s 1.jihomoravskou stavební, získáte tím řadu výhod oproti situaci, kdy byste každou část realizovali u jiné stavební firmy:

  1. V průběhu výstavby základové desky je už nutné řešit i hrubou stavbu
Stavba základové desky a hrubé stavby - základová deska

Základová deska

Už při realizaci základové desky je nezbytné řešit návaznosti hrubé stavby – rozvody kanalizace, vody, plynu a elektřiny, které mají být umístěné pod úrovní základové desky. V průběhu prací na základové desce, např. vykopávání základových pasů, stavbyvedoucí již může domlouvat návazné práce, třeba termín zhotovení krovu střechy s tesaři. Tak je možné zajistit plynulou návaznost stavby, a tím zkrácení termínu výstavby.

  1. Jedno zařízení staveniště pro celou stavbu

Zařízení staveniště, které je potřeba pro základovou desku, využijeme i pro hrubou stavbu. Tím odpadnou náklady na nové zřízení staveniště, anebo se eliminují náklady, pokud staveniště vůbec není zřízené, a realizátor stavby by proto neustále musel operativně dovážet materiál či vybavení na stavbu. Do zřízení staveniště často také zahrnujeme oplocení pozemku, tedy zabezpečení staveniště proti vstupu nepovolaných osob, které patří vždy mezi povinnosti stavebníka.

  1. I na hrubou stavbu je potřeba přesná práce

Náš sehraný tým pracuje rychle a kvalitně. Máme člověka, který zajistí přesné řezání, přísun materiálu, kontrolu kvality jednotlivých činností či synchronizuje práce na stavbě. Vše zajistíme my a vy tak nemusíte shánět kamarády, aby vám pomáhali. Nemusíte přemýšlet třeba nad tím, čím a jak zabednit věnce hrubé stavby. Nemusíte pracovat po víkendech a nebude se vám tak protahovat doba stavby. Zatímco vy byste svépomocí zdili celý dům dlouhé týdny, v našem sehraném týmu může tato činnost trvat jen několik dní. Navíc máte jistotu, že dokážete vyzdít stavbu staticky správně?

  1. Současná stavba základové desky a hrubé stavby vám ušetří čas i peníze
Stavba základové desky a hrubé stavby - hrubá stavba

Hrubá stavba

Zadarmo vám bohužel dům postavit nedokážeme. Když si ale u nás objednáte se stavbou základové desky i hrubou stavbu, získáte lepší cenu a ušetříte čas oproti tomu, kdybyste každou část realizovali s jinou stavební firmou.

  1. Záruku nese jeden dodavatel

Záruku na celou hrubou stavbu včetně základové desky nese jeden dodavatel, tedy my. V případě potřeby uplatnění záruky se jednoduše můžete obrátit na nás.

Máte-li zájem o konzultaci či nacenění hrubé stavby, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Přes kontaktní formulář nám můžete zaslat i podklady, které máte ke stavbě k dispozici.