Nejlepší služba roku: Odborné srovnání nabídek

Za roky fungování tohoto webu se Odborné srovnání nabídek osvědčilo natolik, že je samotnými klienty považováno za velmi účinný způsob jak Vám naši odborníci mohou pomoci.

Téměř každý klient odborného srovnání nabídek na výstavbu základové desky ušetřil nemalé peníze, získal tím jistotu, že stavba bude provedena v termínu a za nejlepší možnou cenu a bez skrýtých vad a víceprací.

Co znamená odborné srovnání nabídek na výstavbu základové desky?

Pokud vám jiný dodavatel nabízí nižší cenu, pomůžeme vám konkurenční nabídky srovnat. Někteří dodavatelé totiž jakoby „omylem“ zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte.

Tuto službu běžně provádíme za úhradu 350 Kč/h práce, pro Vás potenciální klienty ji ale provedeme zcela ZDARMA. Výsledek pak můžete posoudit Vy sami a přitom si můžete vybrat následně kohokoli. Odborným srovnáním nabídek se nikomu neupisujete! A to je obrovská výhoda.

Jak takové odborné srovnání nabídek vypadá na papíře a co k němu potřebujeme?

Příklad odborného srovnání nabídek

Pro získání odborného srovnání nabídek, zašlete nám projekt včetně konkurenční nabídky prostřednitvím našeho kontaktního formuláře a do předmětu napište „odborné srovnání“. My Vám pošleme odborné srovnání doručenýchz nabídek a pokud budete mít zájem doplníme Vám i naši nabídku pro srovnání. Vy si pak rozhodnete u koho co objednáte.

Odborné srovnání nabídek se vyplatí a je pro Vás nyní ZDARMA! Přitom nás stojí hodiny pečlivé práce, kdy kontrolujeme Váš projekt a soulad nabídek s projektovou dokumentací a pak následně nabídek mezi sebou. Zda například odpovídá množství betonu, nebo váha použité armatury.

Počet komentářů: 2

  1. 6.12.2015

    […] Chcete-li se podobným zkušenostem vyhnout, využijte odborného srovnání nabídek. […]

  2. 6.12.2015

    […] můžete využít našeho odborného srovnání nabídek ZDARMA a rozhodnout se pak, který z dodavatelů Vaši stavbu […]