FAQ – nejčastější otázky

Věříme, že Vám níže uvedené informace pomohou. Bude-li Vás zajímat něco co v seznamu nenaleznete, zeptejte se nás. Odpověd obdržíte v řádu hodin.

 

Jak stavíme desku na klíč?

Základové desky stavíme s rozvody kanalizace, vody, elektrické energie a přípravy na plyn, pokud je v projektu řešena. Základové desky od nás mohou obsahovat i přípojky energií od pilířků po samotný dům, pokud se na tom dohodneme.

Projektujete základové desky?

Ano, projektujeme základové desky. Považujeme se za nejlepší projektanty základových desek na Jižní Moravě. Klademe totiž přísný důraz na statiku, konzultujeme projekt se statikem a jen díky tomu jsou naše základové desky nosným kamenem stavby po celá staletí.

Náš projekt nikdy nekreslí člověk, který základovou desku nepostavil. Vždy má přímou zkušenost min. s 10 stavbami a mnohdy také už se stovkou takových staveb.

Projekt zpracováváme v realizační projektové dokumentaci, což je vyšší stupeň projektové dokumentace než projektová dokumentace pro stavební povolení. Cena je přítom výhodnější než cena za projektování fáze pro stavební povolení (fáze základní). Všechny projekty jsou zkontorolovány a posvěceny autorizovaným inženýrem, který je opatří svým podpisem a autorizačním razítkem.

Jak je to s termínem výstavby?

Rozhodně nejsme nejmenovaná společnost  se šnečkem v reklamách! Termíny zahájení i ukončení stavby, na rozdíl od nich, dodržujeme!

Termíny tvoříme po dohodě s investorem a vždy je plánujeme dodržet. Někdy je naším nepřítelem počasí, které nám lhůty trošku natáhne i přes to, že pracujeme o víkendu a snažíme se termíny dorovnat. V případě našeho neúspěchu se sami penalizujeme smluvní pokutou. 99,7% projektů je splněno v termínu.

 

Co když se mi se stavbou něco stane a je potřeba uplatnit záruku?

Odstranění reklamovaných vad nikdy nebylo jednodušší.

Na rozdíl od našich mnohých konkurentů reklamace řešíme přednostně a aktivně se do nich zapojujeme.

Navíc jsme pro vaši jistotu pojištěni speciálním pojistným krytím, které nám umožňuje čerpat toto pojistné v případě řádně reklamovaných prací. Na reklamace jezdíme osobně, v případě našeho plného vytížení na náklady pojištění vysíláme experty z jiných oddělení. Vaše reklamace jsou tedy řešeny tak, aby byly úsporné, efektivní a v dohodnuté době. Nebyly by případné reklamace řešeny včas budeme se sami penalizovat smluvní pokutou, kterou vždy uvádíme ve smlouvě o dílo.

Reklamaci lze uplatnit korespondenčním dopisem, potvrzeným emailem, nebo telefonicky s manažerem projektu. Po obdržení reklamace Vás bude zpět kontaktovat náš pracovník, který s vámi dohodne termín a způsob případné opravy.

 

Záruka spokojenosti

Garantujeme Vám, že pokud nebudete spokojeni s naší předloženou nabídkou nezaplatíte nám ani korunu.

Navíc vždy máte právo vždy od smlouvy odstoupit nebo v případě hrubého porušení smlouvy smlouvu vypovědět. Jsme také velmi dobře pojištěni pro všechny případy a naše pojistky fungují.

Co Vám můžeme nabídnout?

Výstavba základové desky na klíč podle technických norem, stavěná pod dohledem zkušených pracovníků, kde všechny rizika z výstavby přebírá stavební firma, která i po skončení výstavby garantuje dlouhou životnost a bezchybnost základové desky, poskytuje pojištění proti krádeži, vandalismu, povětrnostním vlivům, dodržuje termíny výstavby pod vysokou pokutou a nabízí skvělé ceny bez jakéhokoliv rizika s možností v případě nespokojenosti od smlouvy kdykoliv odstoupit.

V případě dotazů můžete volat přímo ředitele na telefonním kontaktu +420 601 560 092 nebo využijte kontaktního formuláře nebo si sami prohlédněte 11 dalších důvodů proč stavět s námi.