Návod jak ušetřit, aneb vydělejte si na výstavbě Vaší základové desky!

Jsme jediná firma v České republice, která Vám umožní aktivně se zapojit do výstavby Vaší základové desky a přitom vydělat nebo ušetřit peníze! 

peníze

I takto může vypadat Vaše odměna

Za práci budete náležitě odměňováni a získáte tak 100% přehled o Vaší investici. Odměna Vám bude vyplácena v hotovosti, nebo ji můžeme odečíst od ceny základové desky.

Při této ojedinělé příležitosti se budete podílet i Vy na vlastním procesu výstavby základové desky. Sami budete v centru přímého dění a získáte tak nezkreslené informace o průběhu prací a to nejen během kontrolního dne.

Slovy generálního ředitele:

My se svých zákazníků rozhodně nebojíme a rádi jim ukážeme za jakou práci nám vlastně platí. Navrhli jsme způsob jak si sáhnout na kvalitu a něco si tím i přivydělat nebo ušetřit.

2011-07-29 10.03.09

Pokládka ztraceného bednění

Pro klienty, kteří si chtějí postavit základovou desku svépomocí je tato možnost účinným nástrojem, jak zachovat vysokou odbornost, získat záruky a ušetřit peníze tam, kde je to možné.

Samotná výstavba základové desky nemusí mít tedy jen nudný spád, může být také zábavná a o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Důležité je vědět, že přestane-li Vás práce na základové desce bavit s klidem můžete přestat a my to doděláme za Vás.