Hrubá stavba

Chcete-li se vyhnout konstrukčním komplikacím i náročné práci, ušetřit čas a hlavně nervy, tak nechejte hrubou stavbu na nás. Dokážeme pro vás postavit nejen základovou desku, ale i hrubou stavbu v předem domluveném rozsahu. V případě zájmu dokážeme samozřejmě také realizovat i celý dům na klíč a dovést ho třeba až do finální fáze.

Hrubá stavba - hotová

Hrubá stavba od 1.jihomoravské stavební

Hrubá stavba často nemá přesně stanovenou definici, proto je třeba se vždy přesně domluvit, jaká je vaše představa o rozsahu hrubé stavby. Dokážeme realizovat vše, co budete potřebovat. Tento rozsah specifikujeme, naceníme a následně zaneseme do smlouvy o dílo, aby definice hrubé stavby byla zcela konkrétní.

Obecně je jako hrubá stavba myšlena dokončená stavba se střechou bez finálních povrchů. Jedná se zejména o prvky, které mají přímý vliv na stabilitu konstrukce. Provádíme stavby ze všech dostupných stavebních systémů jako jsou pálené tvárnice (Porotherm, Heluz atd.), pórobetonové tvárnice (např. Ytong), vápenopískové tvárnice nebo monolitické betonové konstrukce (např. Velex).

V rámci hrubé stavby vám můžeme dle domluvy postavit (na hotové základové desce):
 • svislé nosné konstrukce
 • vodorovné nosné konstrukce (monolitické stropy, balkóny, lodžie)
 • přípojky inženýrských sítí
  Hrubá stavba - stavba příček

  Stavba příček v rámci hrubé stavby

 • vnitřní zdivo
 • střešní konstrukce a krytina
 • zateplení vodorovných a svislých konstrukcí
 • výplně stavebních otvorů (okna, dveře, prosklené stěny…)
 • příjezdovou cestu, parkování apod.
 • oplocení pozemku
Proč realizovat hrubou stavbu s 1.jihomoravskou stavební?
 1. Náš sehraný tým profesionálů a ověřené pracovní postupy vám ušetří při stavbě čas i peníze. Neustále procházíme procesem zlepšování a inovacemi, učíme se z vlastních chyb. Pokud se stane, že něco uděláme špatně, najdeme vhodné řešení a problém odstraníme a vytvoříme preventivní opatření do budoucna. Za roky praxe jsme vylepšili řadu postupů.
 2. Zajistíme vám koordinaci jednotlivých řemeslníků, takže vy na tuhle starost můžete zapomenout. Nezajištění plynulé koordinace jednotlivých prací s sebou nese nemalé finanční náklady a významné časové prodlevy, které mají zásadní vliv na rychlost celé výstavby. Pouze zkušený technik je schopen správně řídit návaznosti jednotlivých prací. My vám ho na stavbě zajistíme.
 3. Všechny odpady vzniklé během stavby si odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.
 4. Odpovědnost za správně zhotovenou stavbu neseme jenom my, nevstupuje do ní více subjektů.
 5. Logistiku si řídíme my, proto jsou dodávky materiálů plynulé. Vy nemusíte nic řešit.

Realizace základové desky a hrubé stavby od jednoho dodavatele současně vám přinese řadu výhod.

Máte-li zájem o konzultaci či nacenění hrubé stavby, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře. Přes kontaktní formulář nám můžete zaslat i podklady, které máte ke stavbě k dispozici.