Co stavíme

Co vše stavíme? V naší nabídce jsou základové desky pro různé typy staveb, ať už se jedná o ryze soukromá obydlí, komerční objekty nebo i městské zástavby.

Hrubé stavby rodinných i bytových domů

Hrubou stavbu na klíč postavíme v řádu pouhých týdnů a naší kvalitou jsme si natolik jisti, že na kompletní hrubou stavbu poskytujeme záruku 10 let.

Pokud se rozhodnete stavět hrubou stavbu na klíč s námi, pomůžeme Vám s vyřízením připojení elektrické energie pro stavební přípojku a zřízení vodovodní šachty. Ušetříte si tím dost starostí a času. Pokud si budete přát, Hrubou stavbu na klíč doplníme o odvod dešťové vody ze střechy a vsakovací nebo retenční nádrže v podzemí. Je nesmírně důležité odvést vodu ze střechy v co nejkratším čase od základů domu. Nikdy není dobré, když ji necháme volně stékat k základům, může dojít k posunu domu, praskání zdiva a dalším komplikacím v závislosti na podloží. 

Stavby bytových domů

Stavba bytového domu Znojmo – Oblekovice

Výhody:
Hrubé stavby stavíme rychle (otázka týdnů) a velmi efektivně v týmu:

  • zedníci
  • pomocníci
  • tesaři – pokrývači
  • klempíři

Obsah naší dodávky:

Na Hrubé stavbě na klíč tedy uděláme vše. Začneme základovou deskou, pak izolace spodního zdiva, zdivo samotné (Porotherm, Heluz, Ytong, VPC cihly, Velox, porobetonové cihly), stropy u vícepodlažních budov, střecha ať už ze sbíjených vazníků nebo klasický krov, okapy, háky, položení a dořezaní krytiny, klempířských prvků. Hrubou stavbu umíme dodat i s plochou střechou.
Lze možno vyžádat další práce nad rámec. Postavíme Vám komín a vyřešíme jeho oplechování. Pokud si budete přát, Hrubou stavbu na klíč doplníme o odvod dešťové vody ze střechy a vsakovací nebo retenční nádrže v podzemí.

Pro správnou cenovou nabídku nám prosím posílejte, Vaši kompletní dokumentaci minimálně v rozsahu pro stavební povolení. Díky tomu zachováme max. kvalitu námi poskytovaných služeb.

Hrubé stavby z Ytongu

Hrubá stavba na klíč z porobetonových tvárnic má mnoho výhod, mezi ně patří především snadné a rychlé zdění s minimálním množstvím odpadu, vysoká přesnost vyzděných stěn, nízká hmotnost tvárnic na manipulaci, vysoká požární odolnost. Použití pro obvodové zdi i nenosné vnitřní stěny, požární stěny nízkopodlažních a vícepodlažních budov, přizdívky a obezdívky v interiérech. Velkou výhodou je také 100% zdravotní nezávadnost jelikož jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Mezi nevýhody je považována nízká akumulační schopnost a vysoká nasákavost. Má menší statickou pevnost oproti pálené cihle a také horší akustické vlastnosti. Pokud jste ve fázi rozhodování z čeho dům stavět, je vždy lepší poradit se s kvalifikovaným odborníkem, zvlášť ve chvíli kdy investujete do nemovitosti v hodnotě několika milionů. Naši specialisté Vám pomohou vyřešit i negativní vlastnosti materiálů, abyste předešli poškození vodou, prasklinám a pronikání vlhkosti do interiéru.

Domů z porobetonových tvárnic jsme postavili desítky a všechny dělají svým majitelům radost, věřte že budete v dobrých rukou. 

Základová deska pro zděné rodinné domy

Základové desky na klíč stavíme pro všechny typy rodinných domů, a to po celém území Jihomoravského Kraje a jihu Vysočiny. Na požádání jsme ochotni vyjet k výstavbě po celém území České republiky, zejména do Olomoucka, Prahy nebo Znojemska.

Co stavíme - základová deska v regionu Břeclav

Základová deska v regionu Břeclav

Našimi klienty jsou rodiny, které chtějí rychle a kvalitně bydlet. Klientům poskytujeme poradenské služby během celé výstavby rodinného domu, pomáháme s nákupem stavebních materiálů a doporučujeme vhodné dodavatele na jednotlivé části.

74 % našich klientů s námi dále zůstává a realizuje stavbu celého domu.

 

Základová deska pro dřevostavby

Co stavíme - základová deska pro dřevostavbu

Základová deska pro dřevostavbu

Základové desky pro dřevostavby stavíme již od počátku naší existence, a to i pro řadu firem budující dřevostavby, například RD Rýmařov nebo Haas Fertigbau.  Naše projekční kancelář také projektuje celé individuální dřevostavby na klíč. Celá četa tesařů je připravena splnit jakoukoli dřevěnou stavbu. Nejsme prodejcem žádné konkrétní technologie, a proto si můžeme dovolit volit mezi různými výrobci a zachovávat 100% kvalitu našich staveb. Základová deska od nás je naprosto kompatibilní pro všechny dřevostavby.

Základová deska pro prefabrikované garáže

Základové desky pro prefabrikované garáže umíme rychle, levně a velmi kvalitně. Pro zájemce jsme schopni dodávat celou garáž, včetně:

Co stavíme - základové desky pro prefabrikované garáže

Základové desky pro prefabrikované garáže ve městě Hustopeče

  • betonové skořepiny,
  • garážových vrat,
  • elektro instalace.

Jsme schopni dodávat až 40 ks základových desek za měsíc. Tato služba je velmi ceněna městy, které chtějí rychle budovat kryté stání pro své obyvatele. Minimálně 32 garáží od nás stojí ve městě Hustopeče, čímž jsme se v tomto kraji stali největším dodavatelem těchto desek.

Základová deska pro chladírenskou techniku a jiný průmysl

Základová deska pro chladící kontajner Dánské společnosti Christian Hansen

Základová deska pro chladící kontejner dánské společnosti Christian Hansen

Stavíme všechny druhy základových desek pro všechna možná zařízení. Naše základové desky se díky nulovému počtu reklamací osvědčili i v chladírenském průmyslu, kdy nesou těžké chladící kontejnery.

Před výstavbou základové desky necháváme vždy projekt prostudovat naším statikem. Náš statik umí projekty upravit tak, aby odpovídaly potřebám zákazníků. Někdy však nedokáže vyhovět zákazníkům natolik, aby zhoršil potřebnou statiku stavby. V takovém případě odstupuje od výstavby také 1. jihomoravská stavební.

Základové desky a základy pro jeřáby a jeřábové dráhy

základ pod jeřáb

Základová patka pro jeřáb uvnitř výrobní haly

Postavili jsme už různé základy a základové patky pro jeřáby a jeřábové dráhy. Není problém zřídit takový základ i uvnitř výrobní haly za provozu.

Umíme zhotovit i jeřábovou dráhu pro vnitrofiremní a pásovou přepravu.

 

 

 


Nabídku na hrubou stavbu na klíč, vč. základové desky
zpracují naší specialisté:

Ing. Romana Filipová
Tel: +420 778 072 949
E-mail: [email protected]

Vedoucí stavební výroby
David Šenk
Tel: +420 778 072 950
E-mail:  [email protected]

 

Kontaktujte nás pomocí formuláře: