Proč stavět s námi

11 důvodů, PROČ STAVĚT S NÁMI

aneb jak ušetřit peníze a vyhnout se problémům

Pokud nám pošlete dobře zpracovaný projekt s výkazem výměr a stavebním povolením nebo ohláškou, my vám na naše náklady zpracujeme cenovou nabídku základové desky. Zašleme vám ji zpravidla do 5 pracovních dnů, abyste ji mohli porovnat s konkurenční nabídkou. Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku i na hrubou stavbu.

Nabídka nemusí ale ještě obsahovat připojení inženýrských sítí. Ta je časově náročnější, protože ji musí vytvořit kvalifikovaný přípravář z oboru elektro a vodo-topo-plyn.

2. důvod – posoudíme konkurenční nabídku
Proč stavět s námi - Porovnání konkurenčních nabídek

Porovnání konkurenčních nabídek po položkách

Pokud vám konkurence nabídne levnější variantu, jejich nabídku s vámi projdeme a pomůžeme vám vyhodnotit případné rozdíly. Některé nabídky vykazují značné nesrovnalosti a vady, a díky této službě je dokážete snadno odhalit. Konečné rozhodnutí je pak pouze na vás.

3. důvod – prohlídka a poradenství zdarma

Po objednání provedeme zdarma prohlídku staveniště a poradíme vám, jak na stavbě rodinného domu například za 3 500 000 Kč můžete ušetřit klidně i 125 000 Kč, aniž byste se museli o cokoli starat.

4. důvod – časově se vám přizpůsobíme

Víme, že čas je drahý a nevratný a vy ho nemáte nazbyt, proto vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se vám v čase i místě setkání. Nemusíte se tak přizpůsobovat naší otevírací době. Sejdeme se s vámi po pracovní době, ve večerních hodinách, o víkendu či státních svátcích. Přijet můžeme my k vám nebo můžete vy navštívit nás třeba i s dětmi, kterým dokážeme zajistit zábavu a my se můžeme nerušeně věnovat stavebním záležitostem.

5. důvod – garantujeme vám pevný termín ukončení stavby

Navrhneme vám výhodné řešení stavby základové desky a dohodneme si pevný termín ukončení stavby základové desky. Pokud bychom termín dokončení přesáhli, byť jen o jediný den, budeme se sami penalizovat smluvní pokutou.

6. důvod – možnost krytí škod zdarma

S výstavbou přebíráme odpovědnost za případné škody, které vám na stavbě vzniknou. Abychom vám mohli garantovat 100% bezpečnost výstavby, přebíráme na sebe také rizika, která ze stavby plynou. Krytí jednoho rizika na stavbě činní až 20 miliónů Kč za jednotlivou škodu. Toto časem osvědčené krytí je unikátní a prvotřídní službou, kterou poskytujeme našim klientům.

Pro klienty, kteří staví zbylou část domu svépomocí, máme zcela ojedinělé řešení: Krytí případných škod při požádání až na jeden rok ZDARMA. Klientům, kteří se s námi rozhodnou pokračovat dále ve výstavbě, dáváme tuto výhodu ZDARMA PO CELOU DOBU stavby rodinného domu.

7. důvod – zodpovědný pracovník k dispozici 24 hodin denně

Během výstavby je vám k dispozici 24 hodin denně zodpovědný pracovník, který je připraven zkonzultovat jakýkoliv váš návrh, který vás v průběhu stavby napadne. Zakreslí jej do plánů a provede jeho co nejrychlejší realizaci.

8. důvod – pečuje o vás řada odborníků

Na rozdíl od mnoha konkurenčních firem můžete vědět, kdo o vás pečuje: projektant, statik, betonář a autorizovaný inženýr.

9. důvod – čtyři stupně nezávislé kontroly

V průběhu stavby je z hlediska kvality základová deska kontrolována čtyřmi stupni nezávislé kontroly: 

Proč stavět s námi - Základová deskaPrvním stupněm kontroly kvality se stává stavbyvedoucí nebo hlavní stavební mistr, který pečlivě kontroluje pracovní postupy stavebníků při výstavbě základových pasů a výstavbě základové desky.

Druhým stupněm kontroly je manažer kvality, který prověřuje kvalitu použitých materiálů, kvalitu prováděných prací a dodržování pracovních postupů, jež jsou všechny součástí nejpřísnějších systémů:

  • managementu řízení kvality dle normy ISO 9001:2009,
  • ochrany životního prostředí dle Evropské normy ISO 14001:2005,
  • bezpečnosti práce HSMS dle normy OHSAS 18001:2008.

Třetím stupněm kontroly je ředitel firmy. Ředitel firmy je vždy na vaší straně, je vám neustále k dispozici a připraven řešit jakékoliv vaše přání. Účastní se výstupní kontroly a dává svolení k předání základové desky našim klientům.

Posledním, a to čtvrtým stupněm kontroly jste právě vy, naši zákazníci.

Slibujeme vám, že pokud se vám podaří najít během stavby základové desky nekvalitně provedenou práci nebo snad nevhodně zvolený stavební materiál pro konkrétní část stavby, vyplatíme vám 500 Kč jako odměnu za vnímavost a pozornost. A to stojí za hledání, ne? 🙂

10. důvod – úpravy před skončením stavby

Před skončením stavby základové desky s vámi průběh výstavby zkontrolujeme a provedeme případné úpravy dle vašich připomínek.

11. důvod – podklady pro kolaudaci

Na závěr zajistíme dle požadavku prověření základové desky soudním znalcem a dodáme vám všechny podklady nutné k tomu, abyste mohli zkolaudovat svůj dům a bydlet co nejdříve.

Informujte se u nás, proč stavět s námi, jak taková výstavba vypadá a kolik ušetříte. Nebo si rovnou objednejte nevýhodnější základovou desku na jižní Moravě s krytím všech rizik!