Prohlídka staveb

Pro zájemce, kteří by chtěli vidět na vlastní oči, jak se staví základová deska nebo jak vypadá dům, který využívá naše základové desky, jsme připravili unikátní možnost prohlídky našich staveb.

Jak taková prohlídka vypadá?

Při návštěvě naší pobočky vás vezme projektový manažer svým autem na realizované stavby v okolí. Během cesty je vám projektový manažer plně k dispozici a zodpoví všechny otázky, které budete mít.

Židlochovice

Po ukončení prohlídky staveb budete mít možnost s projektovým manažerem probrat podrobnosti, na které se během prohlídky mohlo zapomenout. Ihned po schůzce vám zpracuje  přesnou cenovou nabídku, kterou vám zašle prostudování.

Co tím získáte?

Klienti, kteří absolvovali prohlídku našich staveb a účastnili se krátké schůzky s naším manažerem, od nás odcházejí s přesnou představou, co umíme a v čem jim pomůžeme.

Objednání termínu prohlídky

Objednat si termín prohlídky a schůzku s projektovým manažerem můžete prostřednictvím telefonu: +420 778 072 950 nebo kontaktního formuláře.
V případě momentální nedostupnosti projektového manažera ho kontaktujte pomocí sms zprávy na telefon +420 778 072 950 s hodinou, kdy vám můžeme zavolat zpět my na naše náklady.