Prohlídka staveb

Pro zájemce, kteří by chtěli vidět na vlastní oči jak se staví základová deska, nebo jak již vypadá dům, který využívá naše základové desky, jsme připravili unikátní možnost prohlídky našich staveb.

Jak taková prohlídka vypadá?

Při návštěvě naší pobočky Vás pozve projektový manažer do svého auta a objede s Vámi realizované stavby v okolí. Během celé cesty je projektový manažer k dispozici a zodpoví všechny otázky, které by se mohli zdát nejasnými.

Židlochovice

Po ukončení celé prohlídky stavby Vám projektový manažer nabídne možnost sednout si a probrat zbytek podrobností, na které se během prohlídky mohlo zapomenout.

Ihned po schůzce Vám také zpracuje  přesnou cenovou nabídku, kterou Vám zašleme domů, kde ji můžete v klidu prostudovat.

Co tím získáte?

Klienti, kteří absolvovali prohlídku našich staveb a účastnili se krátké schůzky s naším manažerem, od nás odcházejí s přesnou představou co umíme a v čem jim pomůžeme.

managerka

Objednání termínu prohlídky

Jelikož Vás nechceme dlouho zdržovat nebo Vás nechat čekat, dovolujeme si Vám doporučit možnost smluvit si schůzku s projektovým manažerem předem. Schůzku s projektovým manažerem si můžete smluvit na telefonním čísle: +420 774 453 355 nebo využít kontaktního formuláře.                                

V případě, že by byli všichni naši zaměstnanci obsazeni, nezoufejte a napište nám na telefon +420 774 453 355 zprávu sms s hodinou, kdy Vám můžeme zavolat na naše náklady my sami.