3 podstatné výhody stavební firmy

Šetříme Vám peníze

Oproti živnostníkům získává naše stavební firma minimálně 2 základní výhody, které se Vám mohou hodit. První výhodou jsou slevy za velkoobchodní nákup materiálu, které následně přenáší na naše zákazníky. Kompenzujeme Vám tak náklady na režii stavební firmy a Vy tak šetříte. Druhou výhoda spočívá v principu,  snížené sazby DPH. Pokud si totiž sami koupíte materiál ve stavebninách, nejenže nespíš namáte takovou monožstevní slevu jako větší stavební společnosti, ale také zapatíte sazbu 21% DPH. Pokud však nakoupíte stavební materiál u naší firmy, nejenže získáte materiál a práci za super cenu, ale také je Vám materiál účtován ve snížení sazbě DPH 15%. Se stavební firmou – plátcem DPH, ušetříte minimálně 6% na DPH.

Dáváme Vám jistotu

Vlastníme stavební mechanizaci a velice účinné nástroje, jak dodržet záruky a kvalitu svých služeb. Naše stavební firma Vám nikam neuteče. Máme vlastní sídlo s kanceláří, kde vždy někoho najdete. Automaticky také získáváte mobilní telefonní čísla na členy našeho týmu, kteří se snaží, aby jste se vždy dovolali, když zrovna potřebujete.

Stavíme kvalitně a proto se nebojíme kontroly

Jsme hrdým partnerem obcí a nadnárodních firem. Vlastníme osvědčené postupy a certifikáty, které jsou zárukou naší trvalé existence. Každoročně s  úspěchem procházíme desítkou úřednických kontrol, vnitropodnikových auditů a auditů vedených nezávislými zkušebními orgány. Navíc pokud si přejete přizvete i Vámi vybrané znalce v oboru pro posouzení naší kvality.

 

Další výhody naleznete nejen v článku 11 důvodů proč s námi stavět, ale také u našeho Stavebního specialisty jehož kontaktní údaje nalezente v kontaktech tohoto webu. Stavební specialista ochotně přijmá telefonní hovory, nebo v případě nedostupnosti zavolá zpátky. Můžete jej kontaktovat také prostřednitcvím emailu či kontaktního formuláře, kdy Vám rád a ochotně pomůže.