Kvalitní výkaz výměr, aneb nikdo Vás už neošidí!

K čemu výkaz výměr slouží a proč ho mít?

výkaz výměr

ilustrativní výkaz výměr

Výkaz výměr slouží ke stanovení výměr jednotlivých částí stavby. Určuje například kolik m2 ztraceného bednění, kolik m3 betonu, kolik ks je třeba použít kari-sítí či kolik metrů má mít ocelová výztuž v základové desce. Díky výkazu výměr můžete porovnávat nabídky nebo též získat cenu základové desky.

Ne každý projektant Vám jako součástí dodávky projektové dokumentace vypracuje i výkaz výměr. A pokud součástí projektu není, je velmi pravděpodobné, že neznáte ani projektovanou cenu základové desky. Také si jeho absencí zakládáte  na případné problémy a vícepráce.

Pokud jste si však výkaz výměr nechali zpracovat již sami, zašlete nám jej prostřednictvím kontaktního formuláře a my Vám rádi na jeho základě zpracujeme cenovou nabídku.

Nevlastníte-li výkaz výměr, věřte, že na základě rozpočtu je nejlepší uzavírat dohodu o ceně prací ve smlouvě o dílo. O tom by mohl vyprávět každý odborník na stanovení ceny stavebních prací, včetně soudních znalců.

My Vám nabízíme zpracování pečlivého výkazu výměr naším nejlepším přípravářem.

Proč můžeme tvrdit, že nejlepším?

Každý náš pracovník v přípravě musí nejprve pracovat jako asistent stavbyvedoucího a získává tak stavební praxi. Některý získává zkušenosti déle, někteří rychleji, ale ti nejlepší získávají praxi každý den a stále. Jedním z nich je i náš přípravář a projektový manažer.

Pokud tedy souhlasíte s tím, aby Vám výkaz výměr zpracoval pracovník z praxe a žádný teoretik, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře, kdy do přílohy přiložíte projektovou dokumentaci a do předmětu napíšete: výkaz výměr.

Po obdržení takovéto poptávky Vám zašleme nabídku na zpracování výkazu výměr s nejlepší cenou na trhu. Po jejím odsouhlasení Vám ji zpracuje náš zkušený projektový manažer.