Kvalitní výkaz výměr aneb nikdo vás už neošidí!

K čemu výkaz výměr slouží a proč ho mít?

 Kvalitní výkaz výměr, aneb nikdo vás už neošidí! - výkaz výměr

Výkaz výměr

Výkaz výměr slouží ke stanovení výměr jednotlivých částí stavby. Určuje například kolik je potřeba použít m² ztraceného bednění, kolik m³ betonu, kolik ks kari-sítí či kolik metrů má mít ocelová výztuž v základové desce. Díky výkazu výměr můžete porovnávat nabídky nebo získat cenu základové desky.

Ne každý projektant vám v rámci projektové dokumentace vypracuje i výkaz výměr. Pokud součástí projektu není, je velmi pravděpodobné, že neznáte ani projektovanou cenu základové desky. Jeho absencí si také zakládáte na případné problémy a vícepráce.

Pokud jste si však výkaz výměr nechali zpracovat již sami, zašlete nám jej prostřednictvím kontaktního formuláře a my vám rádi na jeho základě zpracujeme cenovou nabídku.

Nevlastníte-li výkaz výměr, určitě si jej nechejte zpracovat. Na základě rozpočtu je nejlepší uzavírat dohodu o ceně prací ve smlouvě o dílo. To vám potvrdí každý odborník na stanovení ceny stavebních prací, včetně soudních znalců.

Výkaz výměr zpracuje náš nejlepší přípravář!

My vám nabízíme zpracování kvalitního výkazu výměr naším nejlepším přípravářem. Proč můžeme tvrdit, že nejlepším?

Každý náš pracovník v přípravě musí nejprve pracovat jako asistent stavbyvedoucího a získává tak stavební praxi. Někteří získávají zkušenosti déle, někteří rychleji, ale všichni získávají praxi každý den a neustále. A tím nejzkušenějším z nich je právě náš přípravář a projektový manažer.

Pokud vás nabídka zaujala a přejete si výkaz výměr zpracovat člověkem z praxe, ne žádným teoretikem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Do přílohy přiložte projektovou dokumentaci a do předmětu napište: výkaz výměr.
Po obdržení takové poptávky vám zašleme nabídku na zpracování výkazu výměr s nejlepší cenou na trhu. Po jejím odsouhlasení vám ji zpracuje náš zkušený projektový manažer.