PŘÍBĚH zákazníka našeho poradenské centra…

Dělat základovou desku svépomoci se může pořádně vymstít

Chcete ušetřit za stavbu rodinného domu? Možná vás překvapíme, ale dělat věci svépomoci není mnohdy správná a především levnější varianta. V dnešním článku vám představíme reálný příběh našeho zákazníka, který se rozhodl pokládat základy na vlastní triko. Proč se nakonec obrátil s pomocí na nás? Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

PŘÍBĚH KLIENTA

Na začátku května nám přišel tento mail:

„Prosím o radu, popřípadě nacenění opravných prací Vaší společnosti. V sobotu jsme svépomocí vylili desku o velikosti 9×15,75. Bohužel nám vyrovnání trvalo příliš dlouho a nyní je povrch velmi špatný. V pár místech jsou hluboké praskliny.“

Ke zprávě nám zákazník přiložil navíc tyto fotografie:

Ještě téhož dne jsme zákazníka kontaktovali a poskytli mu potřebné rady.

CO SI MNOZÍ NEUVĚDOMUJÍ

Nyní k věci. V čem je hlavní problém, když se do takových prací pouští domácí kutilové sami? V prvé řadě nemají potřebné stavební zkušenosti, které naši zaměstnanci získávají na pravidelných školeních a mnoholetou praxí. Máme tak sehraný tým lidí. Neexperimentujeme metodou pokus – omyl, ale přesně víme, jak postupovat.

V případě zmiňovaného zákazníka došlo k následujícímu problému. Beton základové desky dostávali do roviny celý den, a proto postupně zasychal. Nám tato práce trvá v týmu maximálně dvě hodiny. Další chybou bylo, že do domíchávače betonu nalili až 100 l vody, aby se jím s ním lépe pracovalo. Špatně! Příliš velké množství vody do betonu do domíchávače nepatří. Navíc měli špatnou konzistenci betonu a vše dělali příliš pomalu. Je to ale logické. Nevěděli, jak na to a hledali tu nejschůdnější cestu.

PROČ SE VYPLATÍ ZAINVESTOVAT DO PROFESIONÁLŮ

Zhotovení základových desek je u nás téměř na denním pořádku a máme tým odborníků, kteří mají až desetiletou praxi v oboru. Své práci rozumíme a poskytneme vám to nejlepší řešení kterému věříme. Víme, jak navrhnout základovou desku tak, aby vyšla cenově výhodně, ale i přesto byla precizní po stránce statiky, tepelných mostů a nutné izolace. Na stavbu vám pošleme tým sehraných řemeslníků, kde každý z nich zná svoji roli a přesně ví, co má dělat. Naše firma pracuje s drahou měřící a kontrolní technikou, kterou si nemůže dovolit každý živnostník natož pak stavitel svépomoci. Kromě toho na všechny odborníky dohlíží náš stavbyvedoucí a projektant v jedné osobě projektového manažera. Právě ten se vám zaručí za perfektní základovou desku, kterou vám dodáme ve slíbeném termínu. S námi máte základovou desku bez starostí a s jistotou, že dopadne hned napoprvé bezchybně. Navíc jako jediní na trhu poskytujeme záruku na 10 let, čímž vám garantujeme opravdovou kvalitu naší práce.

Článek jsme se rozhodli napsat z toho důvodu, že se nejedná o první a s největší pravděpodobností bohužel ani o poslední případ. Zvažte tedy důkladně, zda jste na takovou práci opravdu připraveni. Na základových deskách stojí celý dům a vyplatí se proto oslovit profesionály. S radostí se na nás obraťte. My vám rádi ukážeme, že stavba rodinného domu nebo základů může být i bez větších nervů.