Projekt základové desky od zkušeného projektanta

Projektování základové desky nebo rovnou celého domu?

Využijte možnost projektování základové desky na míru zkušeným projektantem, který se může pyšnit postavením několika desítek základových desek pro zděné domy a dřevostavby. Setkal se už s mnoha projekty a řešeními požadovanými jak projektem, tak i technickým dozorem.

Schválně, kolik znáte projektantů, kteří postavili více jak 100 základových desek v terénu a ne pouze od rýsovacího prkna?

Betonová základová deska

Tato základová deska pro zděný rodinný dům vznikla za 6 dní poctivé práce.

Každodenně se setkáváme s projekty, které nesouhlasí s ostatními výkresy projektu nebo jsou navrženy nesmyslně a nelze podle nich základovou desku kvalitně postavit.

My na rozdíl od jiných projektujeme základové desky s konzultací statika a je-li potřeba provádíme i hydrogeologický průzkum a měření radonu. V 1. jihomoravské stavební si můžete být jisti, že váš dům bude stát na pořádných vyhovujících základech a nebude vás ohrožovat nadmíra radonu. Izolaci navrhujeme tu nejlepší, která vždy přesahuje nejnižší odolnost naměřené hodnoty.

Obrovskou výhodou je projektování základové desky do určité ceny. Služba se osvědčí tam, kde není peněz nazbyt, ale potřeba stavět. Bližší informace vám sdělí náš projektant při prvním setkání.

Projektování základové desky pro dřevostavbu?

Projektování základové desky pro dřevostavbu je výbornou možností, jak ušetřit cenu za projekt a nechat si rovnou s projektem vypracovat cenovou nabídku na základovou desku. Při využití naší nabídky vám cenu za projekt odečteme z ceny díla a vy ji tak máte zcela ZDARMA.

Pro navázání spolupráce v případě projektu využijte kontaktního formuláře a do políčka předmět vepište: projekt.

Hledáte spíše informace o zpracování výkazu výměr? Zjistěte k čemu výkaz výměr slouží, jak vám může pomoci při srovnání nabídek nebo při nákupu stavebních materiálů.